Ovacık Köyü Gençleri Sahada

Konuyla ilgili fotoğraflar için tıklayınız...

    Divriği Kültür Derneğinin organizasyonu olan Divriği Köyleri 19. Halı Saha Futbol Turnuvasında Divriği Ovacık Köyü Yardımlaşma derneği takımı sahaya çıkıyor.

    18 Ekim 2015 Pazar günü Bahçelievler Olimpik spor tesislerinde başlayacak olan turnuvada 18 kez bu turnuvada yer alarak en fazla turnuvaya katılan takım olan Ovacık Köyü futbol takımı 2015 yılında da genç otuncuları ile yerini aldı.

    Derneğimiz Yönetim kurulu 2. Başkanı Oğuz Gürcan Gürsoy ve Yönetim kurulu üyemiz Metin Karaköcek',n idari sorumluluğunu, Yine yönetim kurulu üyemiz Cumhur Ferman Öztürk'ün Menejer oyuncu olarak yer aldığı futbol takımımızda Cevahir Can Özcan, Nihat Özcan, Ufuk Şimşek, Ozan Kaya, Hasan Ali Kaya, Anıl Öztürk, Çayan Çınar, Deniz Gürsoy, Cansın Şimşek, Hasan Murat Özcan ve Gürkan Öztürk oyuncu olarak yer alıyorlar.

    DKD 19. Divriği Köylari Halı Saha Futbol Turnuvasında Ovacık Köyü futbol takımına köylümüz değerli iş insanlarımızdan Sayın İbrahim Kaya ve Sayın Aydın Kaya sanayi kuruluşları KAYA PLASTİK adına sponsor olmuşlardır. Bu katkılarından dolayı kendileri teşekkürlerimizi sunarız.

Not : Futbol takımı ile ilgili ayrıntılı fotoğraflara Facebook sayfamızdan ulaşabilisiniz.